Edit product

$5

csgo hile indir - ücretsiz csgo wall hack

csgo hile

Csgo oyunu 2012 Ağustos tarihinde piyasaya çıkan, çıktığı dönemde görüntü kalitesi ve dinamikleri ile kendi serisi içinde devrim gerçekleştiren bir first person shooter oyunudur. Online olarak oynamayı oldukça kolaylaştıran bu yeni oyun onlarca ülkede milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaya başlandı. Valve tarafından geliştirilen oyun, piyasaya çıktığı tarihten 2018 Aralık tarihine kadar ücretli olarak satılmaktaydı. Bu tarihten sonra Valve oyuna Battle Royale modu olan Dangerzone’u getirdi ve oyunu ücretsiz hale getirdi.

Oyunda hileler her zaman vardı. Eski csgo hile kullanıcıları elde etmek için ücret ödedikleri csgo hesaplarında hile kullanırken banlanma riskini zor alıyorlardı. Ban yemek ortalama cüzdandan 20TL eksilmesi demekti. Ancak oyun ücretsiz olduktan sonra bu risk ortadan kalktı, eski hile kullanıcıları daha özgürce hile kullanmaya başladı, çünkü hesap açmak artık bedavaydı. Aynı zamanda csgo hack kullanmayı merak eden kitleler de ilk defa bu durumu deneyimlediler. Dolayısıyla oyundaki hileli kullanıcı sayıları tavan yaptı.

Csgo wall hack, aim hack gibi özelliklere sahip hileler oldukça popüler. Kullanıcılar Mevlana gibi hile özelliklerini tercih etmezlerse ve undetected hile dosyalarını kullanmaya özen gösterirlerse ban yeme ihtimalleri oldukça düşüktür. Hele ki o piyasada bulunan ücretsiz ve ban yedirtmeyen hile ile tanıştıysanız, sizden şanslısı yok. Mutlu günler dilerim.

You've purchased this product

See it in your library

View in Library
Sorry, this item is not available in your location.
Sold out, please go back and pick another option.

Checkout

csgo hile indir - ücretsiz csgo wall hack

Enter your info to complete your purchase

Card

···· ···· ···· 4242
Test card

05/18

Card

Use a different card?

Card

pp paypal

or pay with

We do not keep any of your sensitive credit card information on file with us unless you ask us to after this purchase is complete.

or pay with

You'll be charged US$5.

Your purchase was successful!

We charged your card and sent you a receipt

Summary

    Gumroad Library

    Download from the App Store or text yourself a link to the app

    Good news! Since you already have a Gumroad account, it's also been added to your library.

    Powered by Gumroad